Zabiegi kosmetyczne na twarz, odmładzanie cery twarzy

Zabiegi na twarz – dlaczego warto się na nie zdecydować?

W ostatnim czasie zabiegi kosmetyczne na twarz cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą nowoczesnych technologii i metod, które pozwalają na szybkie oraz bezinwazyjne uzyskanie wymarzonych rezultatów. Z tego też powodu na zabiegi na twarz decydują się osoby w przeróżnym wieku – zarówno te, którym zależy na skutecznej likwidacji oznak starzenia się, jak i pacjenci pragnący zmniejszyć widoczność wszelkich niedoskonałości lub pozbyć się nadmiaru skóry. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne na twarz w Ostrowie wykonujemy w Shape of U, w którym zatrudniamy wielu specjalistów i korzystamy z innowacyjnych urządzeń.

Dlaczego przed zabiegami warto wykonać analizę skóry twarzy?

Nasze studio kosmetologii estetycznej w Ostrowie pozwala na wykonanie komputerowego badania skóry twarzy, które pomaga dostrzec wszystkie niedoskonałości oraz problemy mające wpływ na stan cery. Dzięki temu możemy w prawidłowy sposób dobrać skuteczne zabiegi na twarz, które nie tylko dadzą nam szybki efekt, ale również poprawią kondycję skóry, pozytywnie wpływając na jej wygląd. Z tego też powodu proponowana przez nas analiza skóry twarzy okazuje się idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na długotrwałych rezultatach.
Warto również wspomnieć o tym, że komputerowe badanie skóry twarzy umożliwia precyzyjne kontrolowanie postępów poszczególnych zabiegów. W efekcie możemy w łatwy i rzetelny sposób sprawdzić, które zabiegi mają najlepszy wpływ na kondycję cery, co zapewnia szybsze uzyskanie pożądanych efektów. Dlatego też analiza skóry twarzy w Ostrowie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem osób, które chciałyby w przemyślany sposób podejść do pielęgnacji cery oraz doprowadzić ją do idealnej kondycji.

Komfortowa i skuteczna depilacja laserowa LASER DIODOWY firmy COCOON MEDICAL


Epilacja laserowa Ostrów Wielkopolski – zabieg z laserem diodowym

Męczy Cię codzienne golenie? Mamy na sposób! Depilacja laserowa Primelase!

Czytaj więcej o zabiegu

Terapia odmładzająca z retinolem


Retix.C RETIBOOSTER with Retinol TGF Activator

Profesjonalny zabieg głęboko odmładzający i regenerujący na twarz, szyję i dekolt

Czytaj więcej o zabiegu

Peeling kwasowy Retix.C Retiskin.Lab


Peeling chemiczny pozwalający na wykorzystanie w wielu zabiegach złuszczających, o różnym działaniu w zależności od potrzeb Twojej skóry: Azelaic 14% Salicylic 2% Peel pH 3,25

Czytaj więcej o zabiegu

Retix.C RETIGLOW with Peel ComplexComplex


Rozświetlający peeling kwasowy do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu – kolejny z nowej serii zabiegów odmładzających dostępnych w Shape Of U w Ostrowie Wlkp.

Retix.C RETIGLOW zawiera koktajl kwasowy o szerokim spektrum zastosowania.

Czytaj więcej o zabiegu

Retix.C EYE Plus


Kompleksowa terapia odmładzająca oraz niwelująca wszelkie niedoskonałości skóry.

Czytaj więcej o zabiegu

Modelowanie sylwetki i lifting


Jesteś po ciąży lub z jakiś innych powodów nie możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu?

Czytaj więcej o zabiegu

Bezbolesna i skuteczna depilacja laserowa – dzięki połączeniu dwóch typów lasera Nd-Yag 1064 nm i Aleksandrytu 755nm w jednym urządzeniu firmy DEKA LASERS


Epilacja laserowa Ostrów Wielkopolski

Co łączy ze sobą nadmierne owłosienie i popękane naczynka? Występują na każdej części ciała i mogą prowadzić do wielu kompleksów.

Czytaj więcej o zabiegu

Zabieg lifting skóry twarzy HIFU 3D


Jednym z najnowszych zabiegów do modelowania i wyszczuplania sylwetki jest HIFU 3D. Pozwala on zniwelować wiotkość skóry twarzy i ciała oraz opadanie tkanek miękkich w okolicach pośladków, piersi, ud i ramion.

Czytaj więcej o zabiegu

Zabieg odmładzania, odżywiania i rozjaśniania skóry – Geneo


Zabiegi tzw. „Bankietowe” na twarz, szyję dekolt, dłonie. Efekt natychmiastowy po jednym zabiegu.

Czytaj więcej o zabiegu

Analiza skóry twarzy – komputerowe badanie skóry twarzy


Stawiaj coraz lepszą diagnozę z POLDERMA EXPLORE 3D. Polderma Explore 3D to nowoczesny aparat służący do kompleksowej analizy skóry twarzy.

Czytaj więcej o zabiegu

Rodzaje zabiegów kosmetycznych na twarz oraz ich efekty

Studio kosmetologii estetycznej Shape of U wyróżnia się szeroką ofertą różnorodnych skutecznych zabiegów na twarz. Dużym uznaniem cieszy się między innymi oczyszczanie twarzy – Ostrów jest miastem, w którym korzystamy nie tylko z nowoczesnych technologii, ale także z profesjonalnych preparatów, które pozwalają pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń gromadzących się na skórze podczas każdego dnia. Warto przy tym wspomnieć, że oczyszczanie twarzy pozwala na uzyskanie lepszych rezultatów podczas zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ zapewnia odpowiednie wchłanianie składników odżywczych.
W Shape of U niesłabnącą popularnością cieszą się także zabiegi odmładzające oraz wyszczuplające twarz. Osobom, które decydują się na skorzystanie z naszych usług, zapewniamy między innymi możliwość wykonania liftingu przy użyciu skoncentrowanych fal ultradźwiękowych HIFU. Mimo że tego typu zabieg jest bezinwazyjny, pozwala na szybką redukcję zmarszczek, a także na poprawienie konturów twarzy. W efekcie pozbędziemy się podwójnego podbródka, uwydatnimy żuchwę lub wykonamy lifting wiotkiej skóry. Oprócz tego godnym uwagi rozwiązaniem staje się zabieg Oxygeneo, który zapewnia szybkie i widoczne rezultaty. Odpowiada między innymi za złuszczenie martwego naskórka oraz dotlenienie skóry, a także przyczynia się do lepszego wchłaniania kosmetyków pielęgnacyjnych. W zależności od potrzeb możemy skorzystać z serum, które odmładza skórę, rozświetla ją, oczyszcza lub redukuje oznaki starzenia.

Medycyna estetyczna Shape of U