Zabiegi kosmetyczne na ciało

Zabiegi kosmetyczne na ciało – szeroka oferta Shape of U

Dla osób, które interesują zabiegi kosmetyczne na ciało, takie jak modelowanie sylwetki Ostrów Wielkopolski stanowi doskonałą lokalizację do skorzystania z usług studio kosmetologii estetycznej Shape of U. Oferujemy naszym klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne na ciało, podczas których wykorzystywane są zaawansowane technologie oraz profesjonalny sprzęt. Wśród nich znajduje się między innymi endermologia, endermomasaż, fale radiowe i akustyczne, lifting HIFU 3D czy hydrabrazja. Zależnie od stanu zdrowia i indywidualnych potrzeb naszych klientów proponujemy najskuteczniejsze zabiegi na ciało o działaniu: ujędrniającym, modelującym, odmładzającym, usuwającym toksyny, antyoksydacyjnym i redukującym niedoskonałości.

Kto może skorzystać z modelowania sylwetki?

Modelujące zabiegi kosmetyczne na ciało Ostrów, to miasto gdzie je mogą rozważyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Są one polecane dla wszystkich osób pełnoletnich, które nie posiadają przeciwwskazań pod kątem zdrowia. Modelowanie sylwetki zalecamy w szczególności kobietom po ciąży oraz osobom mającym trudności z pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha lub innej partii ciała. Ujędrniające zabiegi na ciało mogą także stanowić uzupełnienie liposukcji lub kuracji odchudzającej. Naszą szeroką ofertę zabiegową rekomendujemy wszystkim osobom, które potrzebują wyszczuplenia, ujędrnienia, wymodelowania lub wygładzenia swojego ciała. Dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym urządzeniom pomagamy swoim klientom w szybki i bezpieczny sposób pozbyć się rozstępów, cellulitu, niechcianego owłosienia i popękanych naczynek. Niwelujemy miejscową otyłość i wiotkość skóry, gwarantując długo utrzymujące się efekty.

Komfortowa i skuteczna depilacja laserowa LASER DIODOWY firmy COCOON MEDICAL


Epilacja laserowa Ostrów Wielkopolski – zabieg z laserem diodowym

Męczy Cię codzienne golenie? Mamy na sposób! Depilacja laserowa Primelase!

Czytaj więcej o zabiegu

GeneO® BODY


OxyPod 360 to plan zabiegów dotleniających, który obejmuje spersonalizowane rozwiązania odmładzające skórę, przeznaczone do całego ciała.

Czytaj więcej o zabiegu

Modelowanie sylwetki i lifting


Jesteś po ciąży lub z jakiś innych powodów nie możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu?

Czytaj więcej o zabiegu

Bezbolesna i skuteczna depilacja laserowa – dzięki połączeniu dwóch typów lasera Nd-Yag 1064 nm i Aleksandrytu 755nm w jednym urządzeniu firmy DEKA LASERS


Epilacja laserowa Ostrów Wielkopolski

Co łączy ze sobą nadmierne owłosienie i popękane naczynka? Występują na każdej części ciała i mogą prowadzić do wielu kompleksów.

Czytaj więcej o zabiegu

Zabieg endermologia sylwetki LPG® Alliance


Endermologia LPG – ujędrnienie i wyszczuplanie sylwetki. Sugerowana seria 10-20 zabiegów | 2-3 razy/tydzień. Czas utrzymywania efektów do 6 mc.

Czytaj więcej o zabiegu

Zabieg lifting skóry ciała HIFU 3D


Jednym z najnowszych zabiegów do modelowania i wyszczuplania sylwetki jest HIFU 3D. Pozwala on zniwelować wiotkość skóry twarzy i ciała oraz opadanie tkanek miękkich w okolicach pośladków, piersi, ud i ramion.

Czytaj więcej o zabiegu

Zabiegi na ciało Ostrów Wielkopolski – pozytywne skutki

Zależnie od potrzeb, stanu zdrowia oraz indywidualnych preferencji naszych klientów gwarantujemy różnego rodzaju efekty zabiegów dostępnych w naszym studio kosmetologii. Osobom chcącym zapisać się na wyszczuplenie ciała i ujędrnienie skóry proponujemy radiofrekwencję viora v10. Lifting skóry ciała HIFU 3D pomoże w konturowaniu twarzy, na przykład uwydatnieniu linii żuchwy czy redukcji podwójnego podbródka. Dla osób borykających się z opuchlizną nóg polecamy zabieg endermologii sylwetki LPG Alliance. Pomaga on także w leczeniu blizn i ogólnej regeneracji ciała. W ofercie mamy również zabiegi ukierunkowane na poprawę kondycji skóry – nie tylko twarzy, ale również barków, ramion czy pośladków. Mają one działanie przeciwzapalne, łagodzące oraz niwelujące nadmiar sebum.

Profesjonalne i bezpieczne kształtowanie sylwetki Ostrów

W kwestii takiej jak kształtowanie sylwetki Ostrów Wielkopolski pozostawia do wyboru wiele różnych punktów, do których można się udać. Warto jednak wziąć pod uwagę profesjonalizm oraz bezpieczeństwo zabiegów, które stanowią ingerencję w ciało, a nierzadko także w zdrowie. Dlatego też tak duże znaczenie ma specjalistyczne podejście do klienta oraz rzetelna opieka dyplomowanych kosmetologów, która jest świadczona w studio Shape of U. Zapewniamy nie tylko satysfakcjonujące efekty, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, bez niechcianych skutków ubocznych i blizn.

Medycyna estetyczna Shape of U