GeneO® BODY


OxyPod 360 to plan zabiegów dotleniających, który obejmuje spersonalizowane rozwiązania odmładzające skórę, przeznaczone do całego ciała. OxyPod 360 Plan składa…

OxyPod 360

Plan składa się z różnorodnych zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, które opierają się na technologii Oxygeneo.

Dopasuj idealny zabieg dla swojej skóry!

Clarity Przywrócenie równowagi i oczyszczenie skóry

Niezwykle skuteczne połączenie składników usuwających toksyny, działających przeciwzapalnie, łagodzących i pochłaniających nadmiar sebum, które oczyszczają tłustą skórę ze skłonnością do trądziku oraz poprawiają jej kondycję w takich miejscach jak barki, pośladki i ramiona.

Połączenie Clarity OxyPod:

Balance + Illuminate

Elegance Wygładzenie skóry i przywrócenie jej blasku

Ten unikalny zabieg zawiera w sobie potężny zestaw antyoksydantów oraz składników nawilżających i odmładzających. Ta wyjątkowa mieszanka wspomaga drenaż limfatyczny, zwiększa napływ krwi do powierzchni skóry poprzez pobudzanie mikrokrążenia oraz poprawia wygląd nóg.

Połączenie Elegance OxyPod:

Revive + Hydrate

Touch up Rozjaśnienie i odmłodzenie skóry

Zabieg zawiera w sobie składniki, które jednocześnie chronią i koją delikatną skórę oraz współpracują ze sobą, ujednolicając koloryt skóry, poprawiając pigmentację oraz odmładzając delikatną skórę i miejsca takie jak dłonie czy okolice bikini.

Touch-Up OxyPod:

Illuminate

Medycyna estetyczna Shape of U