Komfortowa i skuteczna depilacja laserowa LASER DIODOWY firmy COCOON MEDICAL


Epilacja laserowa Ostrów Wielkopolski – zabieg z laserem diodowym Męczy Cię codzienne golenie? Mamy na sposób! Depilacja laserowa Primelase! Skuteczny…

Skuteczny zabieg depilacji laserowej

Innowacyjny system USP (Ultra Short Pulse) – zapewniający maksymalną skuteczność przy komforcie zabiegu.

 • Skuteczny dla grubych, cienkich, ciemnych i jasnych włosów
 • Wysoka moc – ponad 6000W
 • Możliwość wyboru krótkich impulsów (do 3 ms)
 • Niemalże bezbolesny

Urządzenie firmy Cocoon Medical jest platformą laserową otwierającą nowy wymiar epilacji – komfortowej i skutecznej. Dzięki wiązce Diodowej (810 nm) mamy możliwość przeprowadzania wysoce skutecznych sesji epilacji, przy maksymalnym komforcie zabiegowym.

Laser diodowy dzięki dwóm trybom pracy statycznym i dynamicznym zabieg może być przeprowadzony bardzo szybko, komfortowo, a przy tym precyzyjnie.

Zabiegi epilacyjne na urządzeniu firmy Cocoon Medical to nowy wymiar komfortu zarówno dla Klienta jak i operatora. System chłodzenia kontaktowego oraz tryb pracy w ruchu umożliwiają przeprowadzanie bezbolesnych sesji epilacji przy jednoczesnym zdeponowaniu dużej ilości energii niezbędniej do uzyskania fototermolizy w polu zabiegowym.

Urządzenie doskonale radzi sobie z usunięciem włosów w każdym kolorze, również jasnych i cienkich. Możliwość dostosowania trybów pracy pozwala na wykorzystywanie protokołów łączonych w przypadku włosów mieszanych, co znacząco przekłada się na efektywność redukcji owłosienia.

Zabiegi epilacji laserem diodowym firmy Cocoon Medical są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwych na ból Klientów.

Zalety epilacji laserowej

 • Komfort
 • chłodzenie Crystal Freeze – zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo zabiegu,
 • skuteczny dla każdego rodzaju włosów,
 • zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry.

Wskazania:

 • Usuwanie owłosienia

Przeciwwskazania:

Ze względów zdrowotnych do zabiegu nie powinny przystępować:

 • opalona skóra,
 • przyjmowanie leków i ziół światłouczulających (np. dziurawiec, pokrzywa, rumianek), które mogą powodować nieprawidłowe reakcje skóry na światło słoneczne i światło laserowe
 • ciąża,
 • nowotwory (przebyte – po konsultacji lekarskiej),
 • infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu wykonania zabiegu.
Przed rozpoczęciem zabiegów depilacji laserowej koniecznie zrezygnuj z przyjmowania leków, witamin czy ziół światłouczulających na okres minimum dwóch tygodni przed zabiegiem.

Zabieg depilacji laserowej – nowy wymiar komfortu

Bezbolesna depilacja Ostrów Wielkopolski

Dwie najnowocześniejsze technologie w naszym salonie

Depilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Po serii zabiegów epilacji można cieszyć się idealnie gładką skórą przez wiele lat. Epilacja laserowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wrastającymi włoskami czy podrażnieniami po goleniu. Jest to niewątpliwie oszczędność czasu, ponieważ kilka zabiegów uwalnia nas od codziennego golenia. Dzięki naszym nowoczesnym laserom, depilacja jest bezbolesna, trwała, skuteczna i bezpieczna.

Dzięki posiadaniu dwóch rodzajów laserów: diodowego oraz aleksandrytowego – jesteśmy w stanie wykonać całkowitą depilację u osób z każdym odcieniem skóry i włosa bez ograniczeń.

Posiadamy również salon partnerski w Poznaniu- Depi Booster.
Na stronie Depi Booster istnieje możliwość zakupu pakietów zabiegowych laserem diodowym firmy Cocoon Medical.
Link do strony: https://www.depibooster.pl/kategoria-produktu/kobieta/
Medycyna estetyczna Shape of U