Usuwanie tatuażu, usuwanie makijażu pernamentnego, usuwanie naczynek


Exeo-pico urządzenie q-switched nd yag + końcówka pico. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów energia światła lasera jest dostarczana do skóry w…

Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów energia światła lasera jest dostarczana do skóry w czasie najkrótszym z możliwych.

Zabiegi laserem Exeo są bezpieczne, pozwalają uniknąć bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka pozostawienia blizn.

Urządzenie ma szerokie zastosowanie terapeutyczne. Pozwala na skuteczne usunięcie tatuażu (w tym kolorowego), makijażu permanentnego, przebarwień, blizn i rozstępów. Przy doborze odpowiedniego filtra laser działa również liftingująco – poprzez stymulowanie naturalnych procesów naprawczych i pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i gęstość skóry.

Zastosowanie:

  • usuwanie tatuażu,
  • usuwanie makijażu permanentnego,
  • zmniejszenie widoczności przebarwień wszystkich typów,
  • peeling „black doll” (odmładzanie skóry, oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów, stymulacja regeneracji i odnowy skóry)

Usuwanie tatuażu/makijażu permanentnego

Laser neodymowy EXEO Q-SWITCHED skutecznie usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła (poniżej 10 nanosekund)

Impulsy są pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu. Następuje rozerwania barwnika a jego mikro-fragmenty są wchłaniane przez układ immunologiczny. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

Usuwanie przebarwień wszystkich typów

Usunięcie przebarwień laserem Q-switch nd yag jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia znikają w całości lub w rzadkich przypadkach częściowo. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów faktorem>50.

Zmniejszenie widoczności naczynek

Laser Q-switch nd yag z łatwością penetruje  płytko położone naczynia. Hemoglobina pochłania zielone światło lasera poprzez mikrowybuch.

Medycyna estetyczna Shape of U