Frakcyjne odmładzanie nieablacyjne


Nieablacyjny laser firmy Alma Lasers to pierwsza technologia łącząca nieablacyjny laser z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym i technologią próżniową.. Frakcyjne odmładzanie nieablacyjne Laserowe…

Frakcyjne odmładzanie nieablacyjne

Laserowe odmładzanie, leczenie blizn i rozstępów, leczenie trądziku. Nieablacyjny laser firmy Alma, pozwala na wykonywanie jeszcze efektywniejszych zabiegów w zakresie odmładzania skóry.

Technologia frakcyjnego odmładzania nieablacyjnego dedykowana jest osobom poszukującym rozwiązania na wiele problemów estetycznych i dermatologicznych.

Zastosowanie nieablacyjnego lasera:

  • usuwanie zmarszczek i ujędrnienie skóry,
  • redukcja blizn, rozstępów czy rozszerzonych porów,
  • leczeniu aktywnego trądziku i blizn potrądzikowych i powypadkowych.

Wyjątkowe wyniki w odmładzaniu oraz redukcji blizn laser osiąga za sprawą dwukrotnie wyższej od swoich poprzedników energii laserowej. Równocześnie zabieg jest bardzo bezpieczny – kontrolowanym, precyzyjnie wywołanym mikrouszkodzeniom towarzyszy chłodzenie kontaktowe. Wysoka energia lasera przekłada się na spektakularne efekty poprawy kondycji skóry oraz przywrócenia jej elastyczności. Wiązka lasera o długości 1540 nm wnika głęboko w skórę, powodując mikrouszkodzenia termiczne, które prowadzą do regeneracji tkanki i namnażania się włókien kolagenowych i elastyny.

Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, dlatego Pacjent nie ma konieczności długotrwałej rekonwalescencji. To prawdziwa rewolucja w odmładzaniu – powoduje poprawę napięcia i gęstości skóry poprzez namnażanie kolagenu, spłycenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu. Odświeżona i rozświetlona skóra nadaje twarzy znacznie młodszego wyglądu.

Medycyna estetyczna Shape of U