Laser firmy Alma Lasers – NOWOŚĆ!


Platforma laserowa najnowszej generacji izraelskiej firmy Alma Lasers. Sprawdź naszą ofertę Shape Of U Zabiegi laseroterapii to bez wątpienia najnowocześniejsze…
 • Najnowocześniejszy na świecie laser medyczny
 • Przenika do skóry aż na głębokość 3 mm (poprzednie wersje jedynie do 1,5 mm)
 • Skuteczność i bezpieczeństwo

Zabiegi laseroterapii to bez wątpienia najnowocześniejsze zabiegi, które pozwalają na skuteczne, szybkie i nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne leczenie ogromnej ilości problemów estetycznych.

Po zabiegi laseroterapii sięgamy zarówno, kiedy chcemy usunąć niechciany tatuaż, odmłodzić lub ujędrnić skórę, wymodelować sylwetkę jak i wtedy, gdy celem terapii laserowej jest pozbycie się zbędnego owłosienia, blizn, blizn potrądzikowych, przebarwień oraz trądziku różowatego czy zmian naczyniowych.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem lasera firmy Alma Lasers?

Zabiegi przeprowadzone z wykorzystaniem takiego urządzenia jak laser firmy Alma Lasers cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na bezbolesność oraz szybkie rezultaty. Ponadto bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku osób w różnym wieku – mimo że młodsza skóra zazwyczaj szybciej się regeneruje, laser pozwala na dostrzeżenie dużych zmian nawet w przypadku starszych osób, których cera łatwo traci nawilżenie i tym samym jędrność. Dzieje się tak między innymi za sprawą zastosowania nowoczesnych technologii oraz specjalnych głowic, które można z powodzeniem dopasować do danego problemu skórnego, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Pozwala na holistyczne i indywidualne podejście do potrzeb i problemów pacjenta. Urządzenie posiada wymienne końcówki o różnych długościach, które umożliwiają pracę na nawet najgłębszych warstwach skóry. Działanie głowicy dopasowane jest do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

 • Likwidacja zmarszczek i efektów fotostarzenia
 • Redukcja przebarwień
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Wzrost gęstości i napięcia skóry
 • Przebudowa skóry i wzrost produkcji kolagenu

Wskazane są serie: 3-6 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie

W naszym studio Shape of U w Ostrowie Wielkopolskim proponujemy laser firmy Alma Lasers na naczynka, redukcję trądziku, zmarszczek, blizn i rozstępów, wyrównanie kolorytu skóry oraz na zmniejszenie dokuczliwości i widoczności objawów w przypadku takich chorób jak łuszczyca czy bielactwo. Warto przy tym wspomnieć, że jeśli chodzi o takie urządzenie jak laser Alma, efekty często są uzależnione od wyboru odpowiedniej głowicy – dlatego też w naszym gabinecie zapewniamy możliwość skorzystania aż z pięciu różnych głowic. Czym wyróżniają się poszczególne z nich i jakie rezultaty można uzyskać z ich pomocą?

PRZECIWSKAZANIA:

 • ciąża,
 • nowotwory,
 • aktywna opryszczka,
 • świeża opalenizna (również solarium),
 • kremy z retinolem, z witaminą A,
 • przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów,
 • duża skłonność do przebarwień,
 • przyjmowanie ziół (min. nagietek, dziurawiec, pokrzywa, kozłek lekarski),
 • stosowanie leków obniżającym krzepliwość krwi,
 • bielactwo, łuszczyca, cukrzyca, padaczka, bliznowce,
 • depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem lub kremem do depilacji,
 • peeling,
 • aktywne infekcje skórne,
 • rozrusznik serca,
 • fotodermatozy,
 • choroby pęcherzowe skóry,
 • świeże zabiegi chirurgiczne.

ZALECENIA POZABIEGOWE:

 • unikanie ekspozycji na słońce,
 • rezygnacja z opalania (także w solarium),
 • stosowanie kremów z wysokim filtrem SPF,
 • rezygnacja z peelingów i innych kosmetyków drażniących skórę,
 • używanie kosmetyków łagodzących podrażnienia (zawierających np. d-panthenol),
 • nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu,
 • powstrzymywanie się od gorących kąpieli, sauny a także aktywności fizycznej (dotyczy zmian naczyniowych).

Proponowane przez nas zabiegi z wykorzystaniem takiego urządzenia jak laser firmy Alma Lasers okazują się idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują innowacyjnych urządzeń cechujących się bardzo dobrym i szybko widocznym działaniem. Dzieje się tak, ponieważ laser pochodzący od izraelskiej firmy Alma wyróżnia się nowoczesnymi technologiami i zastanowieniem specjalistycznych głowic, które pozwalają na osiągnięcie pierwszych zauważalnych rezultatów zaledwie po upływie dwóch tygodni od wykonania pierwszej serii zabiegów. Oprócz tego tuż po zabiegu można dostrzec delikatne efekty w postaci większego napięcia skóry i wrażenia lepszej jędrności. Dlatego warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się zabiegi oferowane w naszym gabinecie Shape of U z wykorzystaniem wspomnianego urządzenia oraz co sprawia, że laser firmy Alma pojawia się w najbardziej profesjonalnych i renomowanych klinikach w Polsce.

Laser firmy Alma Lasers – efekty głowic ClearSkin i DYE VL/DYE VL Pro

W naszej ofercie znajduje się możliwość wykonania zabiegów z wykorzystaniem głowic ClearSkin oraz DYE VL/DYE VL Pro, które w ostatnim czasie wyróżniają się coraz większą popularnością. Głowica ClearSkin pozwala między innymi na uzyskanie efektu głębokiego odmłodzenia skóry, co w praktyce oznacza nie tylko redukcję zmarszczek czy rozstępów, ale także skuteczne nawilżenie skóry i poprawę jej jędrności oraz kolorytu. Ponadto w przypadku takiego urządzenia jak laser Alma Harmony XL Pro efekty końcówki ClearSkin bardzo dobrze sprawdzają się również u osób zmagających się z trądzikiem i jego pozostałościami w postaci przebarwień lub blizn. Dzieje się tak, ponieważ głowica ClearSkin powoduje nieodczuwalne dla danej osoby uszkodzenia termiczne, które wywołują naturalne procesy regeneracyjne skóry bez naruszenia jej warstwy ochronnej.

Laser firmy Alma Lasers z głowicami DYE VL/DYE VL Pro okazuje się godnym uwagi rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem zmian naczyniowych oraz nierównomiernej pigmentacji. Wytwarzana podczas zabiegu wiązka światła dociera nawet do głębokich warstw skóry, pozwalając tym samym na skuteczne niwelowanie zmian o różnym stopniu nasilenia. Ponadto za sprawą specjalnej technologii chłodzącej zabieg nie wiąże się z odczuwaniem bólu i tym samym nie wymaga znieczulenia. Warto również zaznaczyć, że osoby decydujące się na skorzystanie z tego typu głowic nie muszą martwić się trudnym i bolesnym okresem rekonwalescencji – skóra po zabiegu prezentuje się bardzo dobrze i szybko zyskuje coraz lepszą kondycję. Mimo to w zależności od rodzaju zmian zaleca się serię kilku zabiegów.

Innowacyjna głowica ClearLift, nieablacyjny lifting twarzy – odmładza, skórę, wygładza zmarszczki, redukuje przebarwienia po słoneczne o  niskim stopniu nasilenia.

Oprócz wspomnianych wcześniej głowic w naszej ofercie pojawia się również model ClearLift. W przeciwieństwie do głowicy ClearSkin nie powoduje ona uszkodzeń termicznych – zamiast tego podczas zabiegu wykonywane są uszkodzenia mechaniczne, które wspomagają wytwarzanie kolagenu i pobudzają skórę do procesów regeneracyjnych. Tym samym pozwalają na łatwe wygładzenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu i zniwelowanie zmian, które optycznie postarzają skórę. W efekcie cera staje się bardziej promienna, gładka oraz napięta. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że ze względu na brak uszkodzeń termicznych zabieg okazuje się godnym uwagi rozwiązaniem dla osób zmagających się z niezwykle wrażliwą skórą, która może niekorzystnie reagować na wysokie temperatury. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i  nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zabiegi z wykorzystaniem głowicy iPixel – ablacyjny resurfacing skóry, redukcja zmarszczek, poprawa jędrności skóry, redukcja blizn i rozstępów

Osoby decydujące się na skorzystanie z naszej oferty mogą również wykonać serię zabiegów z użyciem głowicy iPixel. Tworzy ona mikrouszkodzenia skóry, które nie naruszają jednak jej struktury, wpływając tym samym na szybszą regenerację cery po zabiegu. Tego typu głowica bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które chciałyby pozbyć się wszelkiego rodzaju przebarwień, zmarszczek oraz zmian potrądzikowych, blizn i rozstępów. Wynika to z faktu, że rezultaty zabiegu stają się coraz bardziej widoczne z czasem, ponieważ po wykonanej serii wciąż powstają nowe włókna kolagenowe, które biorą udział w procesach obudowy poszczególnych warstw skóry.

Efektem zabiegu jest wyrównanie kolorytu skóry, poprawa jędrności i napięcia, redukcja zmarszczek, bruzd i nierówności skóry. Twarz zyskuje świeży i młodszy wygląd bez użycia skalpela.

Medycyna estetyczna Shape of U