4 polecane zabiegi pielęgnacyjne przed Świętami


Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym spotykamy się z rodziną oraz przyjaciółmi. Niektórych widujemy rzadko z różnych powodów, począwszy od braku czasu, a skończywszy na dzielącej nas odległości. Nic dziwnego, że przy tak wyjątkowej okazji pragniemy pięknie wyglądać.

Co daje zabieg endermologii?

Pierwsza propozycja nosi nazwę Endermologia LPG. Ma wszechstronne zastosowanie, rewelacyjnie sprawdza się przy wygładzaniu drobnych zmarszczek, a prócz tego może sprawić, że twarz stanie się szczuplejsza. To zasługa urządzenia wykorzystywanego w trakcie zabiegu – stara się ono w bezpieczny, całkowicie naturalny sposób zmniejszać powstałe obrzęki i stymulować tworzenie nowych włókien kolagenu oraz elastyny, przez co skóra ma prezentować się młodziej, bardziej świeżo i nabiera blasku oraz jędrności. Usługę wybierają osoby chcące polepszyć wygląd oraz stan skóry, dodać jej elastyczności oraz wysmuklić sylwetkę. Zabieg endermologii można przeprowadzać praktycznie na każdym obszarze ciała. Stanowi alternatywę dla chirurgicznych technik redukcji zbędnego tłuszczu. Poza wysmuklaniem często zdaje egzamin przy usuwaniu rozstępów, blizn czy zwłóknień.

Oczyszczanie wodorowe – na czym polega?

Współczesne zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało bazują często na innowacyjnych technologiach, dzięki czemu są minimalnie inwazyjne albo nieinwazyjne. Za zadanie mają przynoszenie mnóstwa korzyści, nie wymagają rekonwalescencji. Kolejny przykład procedury z tej kategorii to oczyszczanie wodorowe. W oczyszczaniu wodorowym istotną rolę odgrywa aktywna cząsteczka wodoru, która jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem występującym w naturze. Cząsteczka wodoru dzięki swoim małym wymiarom dociera do głębokich warstw skóry. W ten sposób skóra oczyszczona jest na poziomie komórkowym. Podczas zabiegu eliminowane są ze skóry hydroksylowe wolne rodniki, które są najbardziej destrukcyjne, przyczyniają się do przedwczesnego starzenia się skóry. Wolne rodniki łącząc się z cząsteczkami wodoru są neutralizowane, w wyniku reakcji powstaje woda i czysty tlen.

Geneo – efekty

Nasza propozycja dla osób pragnących upiększyć się na święta to OXYGENEO, popularne wśród gwiazd, ale nie tylko. Procedura oczyszcza skórę, poprawia wygląd każdego rodzaju cery, ale szczególnie zaleca się ją posiadaczom skóry pozbawionej blasku, zmęczonej czy z oznakami starzenia. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Podczas pierwszej fazy zabiegu dochodzi do złuszczenia zewnętrznej warstwy skóry, tworząc tym samym idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie na powierzchni skóry dochodzi do połączenia kapsułki i żelu, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Zabiegi tzw. „Bankietowy” na twarz, szyję dekolt, dłonie. Efekt natychmiastowy po jednym zabiegu. OXYGENEO to zabieg, który zapewnia odmłodzenie, odżywienie i rozjaśnienie skóry.

Fale radiowe działają na skórę właściwą, stymulując fibroblasty do regeneracji i produkcji włókien kolagenowych. Podczas zabiegu pobudzone zostają układy: limfatyczny i krwionośny, dzięki czemu zwiększa się metabolizm w tkankach. Jedynym odczuciem na zabiegu, jest ciepło.

Zabieg polecany jest podczas terapii zarówno na twarz jak i ciało. Wzrost temperatury w tkance przyczynia się do poprawy metabolizmu, a co za tym idzie RF przyczynia się do: redukcji nadmiaru tkanki, zmniejszenia cellulitu, modelowania sylwetki. W przypadku twarzy będzie to: zmniejszenie widoczności zmarszczek, poprawa owalu twarzy, zwiększenie elastyczności skóry i poprawa jej wyglądu.

Medycyna estetyczna Shape of U