Blog

Jakie zabiegi kosmetyczne są polecane dla mężczyzn?


Salony piękności odwiedzają dziś nie tylko panie. Coraz częściej klientami tego typu placówek bywają mężczyźni. Na szczęście minęły czasy, gdy jedynym kosmetykiem używanym przez mężczyzn był żel pod prysznic 3w1. Współcześnie panowie przywiązują dużą wagę do swojego wizerunku. Poza wypracowanym stylem mają wypielęgnowaną skórę oraz zadbane paznokcie. Jakie jeszcze zabiegi wykonuje kosmetyczka dla mężczyzn?

Czytaj więcej o zabiegu

TOP 4 sposoby na pozbycie się cellulitu


Cellulit (tuż obok rozstępów) to problem, z którym boryka się większość kobiet bez względu na wiek czy wagę. Charakterystyczna tzw. pomarańczowa skórka początkowo nie jest zbyt widoczna, jednak w późniejszych fazach stanowi problem nie tylko natury estetycznej, ale i zdrowotnej. Bolesne guzki ograniczają ruch i powodują dyskomfort. Nic w tym dziwnego, że redukcja cellulitu jest jednym z celów klientek gabinetów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Jak pozbyć się cellulitu raz na zawsze?

Czytaj więcej o zabiegu

Zabiegi na brzuch po ciąży – jak poprawić wygląd skóry?


Ciąża jest niezwykłym przeżyciem dla każdej kobiety nie tylko ze względu na rewolucję w całym dotychczasowym życiu ale również ze względu na zmiany jakie zachodzą w jej ciele. Wiele mam pragnie odzyskać figurę z przed ciąży jednak często ćwiczenia i dieta okazują się być niewystarczające.

Czytaj więcej o zabiegu

Depilacja laserowa. Co to w ogóle jest i jak działa?


Już w starożytności, Egipcjanki, Greczynki, czy Rzymianki preferowały pozbywanie się zbędnego owłosienia. Za czasów średniowiecza, Europejki zaczęły odchodzić od tych metod, I szczelnie poubierane w balowe suknie przestały usuwać włoski z zasłoniętych części ciała. Moda na depilację powróciła dopiero w XIX w., kiedy to kobiety w trakcie rewolucji odrzuciły zabudowane sukienki i zaczęły eksponować skrywane wcześniej nogi i ramiona.

Czytaj więcej o zabiegu
Medycyna estetyczna Shape of U